Bezpłatna usługa Polskiego Instytutu Odszkodowań

Zupełnie za darmo i bez zobowiązań sprawdzimy czy twoja sprawa kwalifikuje się do podjęcia działań prawnych i dochodzenia roszczeń odszkodowawczych lub zwrotu pieniędzy z polisolokaty.

Zdajemy sobie sprawę, że przeciętny obywatel nie jest w stanie sam ocenić, czy jego sprawa kwalifikuje się do podjęcia działań prawnych, dlatego nasza DARMOWA USŁUGA skierowana jest właśnie do takich osób. Nie pobieramy żadnych opłat za ocenę sprawy. Nie pobieramy też opłat wstępnych w przypadku podjęcia się działań prawniczych na życzenie klienta.

Zadzwoń do nas lub opisz w mailu zaistniałą sytuację oraz jej konsekwencje i dołącz skany posiadanych dokumentów. Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę.

 

Polski Instytut Odszkodowań to grupa prawników specjalizujących się w prawie ubezpieczeniowym i odszkodowawczym. Ich misją i nadrzędnym cele jest pomoc osobom poszkodowanym (i ich rodzinom}, którzy ucierpieli lub zginęli w wypadkach komunikacyjnych, w wypadkach przy pracy lub byli ofiarami błędów w sztuce lekarskiej. W ofercie Instytutu od pewnego czasu jest także pomoc w odzyskaniu niesłusznie pobranej przez banki opłaty likwidacyjnej z polisolokaty.

Działania Instytutu Odszkodowań są przeciwwagą dla towarzystw ubezpieczeniowych, które traktują swoich klientów z pozycji większego i silniejszego. Nie da się nie zauwarzyć, że gdy chodzi o wypłatę przez firmy ubezpieczeniowe większych sum odszkodowań, to przed zwykłym obywatelem pojawiają się schody.

W konfrontacji Instytutu Odszkodowań z ubezpieczycielami sytuacja wygląda już zupelnie inaczej. To konfrontacja równego z równym na argumenty prawne oraz znajomość przepisów i procedur.

Zdajemy sobie sprawę, że w wielu przypadkach to akurat ubezpieczyciele mają bezsporną rację. Ale jest również bardzo wiele spraw, gdzie w otoczce ludzkiej tragedii problemem jest wypłata adekwatnego do zaistniałej sytuacji odszkodowania. Zdajemy też sobie sprawę, że przeciętny obywatel nie zna się na niuansach prawa odszkodowań i ubezpieczeń. Wychodząc na przeciw ogromnemu zapotrzebowaniu przygotowaliśmy zupełnie darmową usługę wstępnej analizy zasadności sprawy o odszkodowanie. Nasi prawnicy na podstawie dokumentów i opisu zdarzenia są w stanie szybko ocenić, czy sprawa jest warta zachodu, czy jest szansa na odszkodowanie oraz czy nie minął termin przedawnienia. Dzięki temu poszkodowani za darmo mają klarowność co do ich konkretnych zdarzeń i sytuacji.

 

Imię i nazwisko *

Adres e-mail *

Telefon *

Miejscowość

Województwo

Treść wiadomości *

Załącz pliki (maks. rozmiar pliku to 10 MB)

Aby dodać więcej plików, przytrzymaj klawisz Ctrl i zaznacz kursorem wybrane pliki.