Pan Andrzej, mieszkaniec małej wsi w województwie małopolskim w wyniku wystąpienia ekstremalnych zjawisk atmosferycznych utracił cały dorobek życia. Dzięki pomocy Kancelarii Odszkodowawczej szybko uzyskał od ubezpieczyciela 150.000 zł na odbudowę domu.

Pani Anna z Bydgoszczy w wyniku nieszczęśliwych okoliczności została potrącona przez jadący samochód w trakcie drogi powrotnej do domu. Wsparcie ze strony specjalistów pozwoliło Jej na równą walkę z towarzystwem ubezpieczeń o należne zadośćuczynienie z ubezpieczenia sprawcy zdarzenia, dzięki czemu Pani Anna dostała 63.000 zł.

Pani Maria (lat 54), gdy dowiedziała się, że w wypadku samochodowym zginął Jej syn poczuła, że cały świat przestaje dla Niej cokolwiek znaczyć. Osoba będąca w głębokiej żałobie nie jest w stanie walczyć o swoje prawa. Polski Instytut Odszkodowań uzyskał w Jej imieniu świadczenia w wysokości 130.000 zł, które pomogły Jej przetrwać czas powrotu do egzystencji.

W wyniku błędu lekarskiego Pan Marcin (lat 31), będący wysportowanym mężczyzną w sile wieku, stał się inwalidą niezdolnym do wykonywania dotychczasowej pracy fizycznej. Pomoc Kancelarii sprawiła, że Pan Marcin co miesiąc uzyskuje godną rentę w postaci 1.500 zł miesięcznie, a także otrzymał środki finansowe w kwocie 92.000 zł, które pomogą mu w rehabilitacji i powrocie do pełnej sprawności fizycznej.

Pan Krzysztof z Krakowa jadąc na rowerze został potrącony przez pijanego kierowcę. Siła uderzenia sprawiła, iż konieczna okazała się amputacja nogi. Praca specjalistów pozwoliła uzyskać Panu Krzysztofowi 115.000 zł oraz zwrot kosztów zakupu protezy utraconej nogi.

W sierpniu 2010 r. na trasie A4 doszło do zdarzenia w wyniku którego Panu Stefanowi niebezpiecznie jadący kierowca zajechał drogę. Pan Stefan utracił panowanie nad samochodem i kilkukrotnie dachował. W wypadku zginęła żona Pana Stefana. Pan Stefan otrzymał pomoc od PIO i uzyskał w związku tym nieszczęśliwym zdarzeniem zadośćuczynienie w kwocie 110.000 zł.

Pani Teresa (lat 67) uszkodziła biodro po upadku na oblodzonym chodniku, którego dozorca spółdzielni nie utrzymał w należytym stanie. Mając wsparcie profesjonalistów udało Jej się wywalczyć 42.000 zł za cierpienia spowodowane tym przykrym zdarzeniem.

Pani Barbara musiała przerwać urlop po tym, gdy na terenie basenu poślizgnęła się na mokrych schodach i uderzyła głową w poręcz. Niedbalstwo opiekuna basenu kosztowało go 20.000 zł, które musiał wypłacić Pani Barbarze.

Pan Tomasz jadąc w Warszawie na rowerze został potrącony przez autobus komunikacji miejskiej. Na etapie postępowania likwidacyjnego Kancelaria Odszkodowawcza uzyskała dla Pana Tomasza zwrot wartości zniszczonego roweru oraz zadośćuczynienie za doznane obrażenia, łącznie - 15.000 zł

Pani Zofia jadąc na skuterze została uderzona przez wymijający go samochód. W wyniku upadku doznała silnych stłuczeń oraz ran głowy, które pozostawiły trwałe blizny, za co uzyskała od ubezpieczyciela po interwencji naszej kancelarii odszkodowawczej 35.000 zł.

Pan Marcin z Warszawy poruszając się komunikacją miejską uległ wypadkowi po gwałtownym hamowaniu autobusu. Pomimo niewielkich obrażeń pomoc ekspertów pozwoliła uzyskać Panu Marcinowi zwrot kosztów leczenia oraz zwrot wartości zniszczonych rzeczy w kwocie 7.500 zł

Pan Zbigniew w trakcie pobytu w szpitalu został zarażony gronkowcem. Zaniedbanie ze strony placówki medycznej skutkowało uzyskaniem przez Kancelarię odszkodowania przez Pana Zbigniewa w kwocie 80.000 zł

Syn Pani Zofii został potrącony przez samochód, w wyniku czego poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. Starsza kobieta będąca na utrzymaniu syna pozostała bez środków do życia. Dzięki pomocy ekspertów nie tylko uzyskała należne zadośćuczynienie w kwocie 100.000 zł, ale również stałą rentę w związku z pogorszeniem sytuacji życiowej po śmierci syna.

Pan Paweł prowadzący firmę budowlaną, w wyniku kradzieży stracił część maszyn znajdujących się na placu budowy. Szybka pomoc prawna pozwoliła mu uzyskać odszkodowanie w kwocie 124.000 zł na zakup nowego sprzętu.

Pan Jacek jadąc samochodem po oblodzonej drodze nie zachował należytej ostrożności i uderzył w przydrożne drzewo. Doradztwo ze strony Kancelarii Odszkodowawczej pozwoliło Panu Jackowi uzyskać 8.000 zł na naprawę pojazdu z ubezpieczenia auto casco, co znacznie przewyższyło propozycję ubezpieczyciela.