Może TERAZ znajdziesz CZAS?

Może TERAZ znajdziesz CZAS?

…by zadbać o sprawy, które w biegu codzienności były spychane na drugi, a nawet ostatni plan.
Być może właśnie dzisiaj okaże się, że możesz SPRAWDZIĆ i zweryfikować, czy masz szanse uzyskać dodatkowe pieniądze. Już teraz możesz dowiedzieć się, co konkretnie mamy na myśli, ponieważ opowiemy o istniejących dwóch możliwościach:

1. W sytuacji, gdy jesteś osobą poszkodowaną w wypadku, nawet jeśli upłynęło kilka lat od zdarzenia losowego.
2. Masz wielkie szczęście i nie dotknął Cię wypadek, jednak chcesz pomóc innym, którzy doświadczyli życiowej tragedii i nie znaleźli w sobie siły, by zawalczyć o należne, najwyższe odszkodowania.

Przyjrzyjmy się bliżej każdej z wymienionych możliwości uzyskania dodatkowych pieniędzy, zaczynając od pierwszej. Wiele osób chce jak najszybciej zapomnieć o przykrym, czy wręcz dramatycznym życiowym zdarzeniu jakim zawsze jest wypadek losowy. Właśnie dlatego wrzucili temat do „niepamięci” i dodatkowo zasłaniali go powszechnie panującym brakiem czasu. Jest również mnóstwo sytuacji, w których osoby poszkodowane zwyczajnie nie wiedziały, że mogą uzyskać WIĘCEJ. Zajęci obowiązkami nie znaleźli czasu, by szukać informacji lub analizować w kilku miejscach stan swojej sprawy. Tym sposobem ogromne sumy należnych odszkodowań oraz zadośćuczynień nie zostały wypłacone do dzisiaj. Dlatego TERAZ – w czasie, gdy świat się zatrzymał i nie możemy prowadzić standardowego, aktywnego trybu życia, pojawia się szansa, by uporządkować sprawy z przeszłości i być może ODZYSKAĆ należne dodatkowe odszkodowanie.
Wystarczy odszukać dokumentację z wypadku oraz procedury odszkodowawczej i porozmawiać z doświadczonym prawnikiem, by szybko dowiedzieć się, czy zostały wypłacone wszystkie należne pieniądze, czy jednak warto wrócić do sprawy i walczyć o dodatkowe wypłaty. WARTO, ponieważ analiza sprawy jest całkowicie BEZPŁATNA, zatem osoba poszkodowana nie ponosi żadnych opłat za profesjonalną weryfikację sprawy. Natomiast w sytuacji, gdy jest szansa walczyć o dodatkowe wypłaty pieniędzy, to za rozpoczęcie i prowadzenie nowej procedury nie ma żadnych opłat wstępnych. Jeśli chcesz, możesz sprawdzić, jak działamy TUTAJ, lub przeczytać kilka naszych wcześniejszych publikacji, które dowodzą, że WIĘCEJ znaczy WIĘCEJ lub podpowiadają co zrobić, gdy zaniżają Twoje odszkodowanie.

Natomiast, jeśli jesteś szczęśliwą osobą, którą omijały wypadki losowe, jednak teraz masz więcej czasu i chcesz pomóc osobom, które nie miały siły zawalczyć o sprawiedliwość dla siebie, to możesz to zrobić na dwa sposoby:

Pierwszy jest najprostszy – wystarczy, że udostępnisz ten wpis znajomym lub prześlesz do osób, które w ostatnich latach doświadczyły wypadku, kolizji, czy innego przykrego zdarzenia losowego. Być może właśnie teraz znajdą czas i siłę, by zadbać o siebie i zweryfikować sprawy z przeszłości. Dzielenie się WIEDZĄ jest bezcenną formą pomocy, ponieważ to właśnie wiedza, pomaga nam panować nad swoim życiem.

Drugi sposób może potrzebować więcej Twojego zaangażowania, jednak za przekazanie realnej pomocy osobom poszkodowanym, możesz otrzymać wynagrodzenie. Ta forma wspierania innych wymaga znacznie więcej aktywności niż przekazanie informacji. To pomoc w skompletowaniu dokumentacji, wyszukanie odpowiednich instrukcji na rzecz osoby poszkodowanej lub działanie, które usprawni proces kontaktu z prawnikiem. Innymi słowy możesz wykonać te czynności, na które osoba poszkodowana nie znalazła w sobie siły i dlatego poddała się w walce o najwyższe odszkodowanie. Jednak z Twoją pomocą może ODZYSKAĆ należne i niewypłacone dotąd pieniądze. Choć sam proces może wydawać się trudny, to zaskoczenie, wdzięczność i szczęście w oczach osoby poszkodowanej, która otrzymuje dodatkowe środki finansowe, jest BEZCENNA. Możesz przekonać się o tym osobiście współpracując z nami. Jeśli chcesz, to więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj - Ty też możesz zostać agentem PIO”.

Mamy nadzieję, że nasz dzisiejszy wpis będzie odebrany jako zachęta i zaproszenie do działania, mimo trudnych okoliczności życia spowodowanych globalną pandemią. Wierzymy, że nasze podpowiedzi okażą się przydatne, a przymusowy „wolny czas” wykorzystany dla dobra osób poszkodowanych.

Jesteśmy zawsze po Twojej stronie
SKUTECZNIE i ODPOWIEDZIALNIE


Wyznania Agaty - niewinnej w wypadku

Wyznania Agaty - niewinnej w wypadku

więcej

Osoby POSZKODOWANE w wypadkach vs. „Niewidzialne” zagrożenia.

Osoby POSZKODOWANE w wypadkach vs. „Niewidzialne” zagrożenia.

więcejJesteśmy zawsze po Twojej stronie. Odpowiedzialnie i skutecznie. Dla Ciebie.

Jak działamy
Polski Instytut Odszkodowań. Odpowiedzialnie i SKUTECZNIE dla Ciebie.

885 800 865

Zadzwoń do Nas i porozmawiaj z naszym prawnikiem

Zostaw nam swój numer
a my oddzwonimy w 30 min