Jesteśmy zawsze po Twojej stronie i pomożemy Ci uzyskać najwyższe możliwe odszkodowanie.

Cały proces wykonujemy dla Ciebie bez wstępnych opłat.

Odszkodowania powypadkoweNajważniejsze, aby każda osoba poszkodowana uzyskała NAJWYŻSZE MOŻLIWE ODSZKODOWANIE po wypadku.
Być może pomyślisz teraz, że przecież zdrowie jest najważniejsze...
Oczywiście masz rację, jednak...

prawda jest taka, że bez godnego zabezpieczenia finansowego powrót do zdrowia jest niezwykle utrudniony. Podstawowa opieka medyczna jest zapewniona każdemu, natomiast dostęp do nowoczesnej rehabilitacji i pilnej interwencji wysokiej klasy specjalistów już wymaga prywatnego finansowania. Właśnie dlatego uważamy, że najważniejsze jest uzyskanie najwyższego możliwego odszkodowania i zadośćuczynienia. Dzięki temu osoba poszkodowana może skupić się na leczeniu i powrocie do zdrowia. Może przestać zamartwiać się o przyszłość oraz pieniądze i całą swoją koncentrację może przenieść na rehabilitację oraz tworzenie nowych planów. To niezwykle ważne, aby odzyskiwanie marzeń i nadziei na lepsze jutro nie było zakłócane brakiem pieniędzy. Bardzo często to właśnie zapewnienie godnych środków finansowych stanowi dla osoby poszkodowanej fundament budowania nowych chęci do życia i siły do walki o zdrowie.

Każdego dnia pomagamy osobom poszkodowanym uzyskać stabilny fundament finansowy. Dbamy, aby odszkodowanie oraz zadośćuczynienie nie zostało zaniżone. Niestety ubezpieczyciele bardzo często zmniejszają kwoty nawet o 60%. Natomiast nasi prawnicy skutecznie pilnują, aby każdy człowiek otrzymał jak najwięcej, ze wszystkich możliwych źródeł oraz tytułów.
To oczywiste, że „więcej, znaczy WIĘCEJ” - w tym wpisie znajdziesz konkretne przykłady pokazujące, że jesteśmy w stanie wywalczyć nawet 10-krotnie wyższe odszkodowania dla osób poszkodowanych, którymi się opiekujemy.

Nawet do 3 lat wstecz.
Można wrócić do sprawy. Niestety panuje ogólne przekonanie, że jeśli sprawa została zamknięta a odszkodowanie wypłacone to już nie ma szans na dodatkowe pieniądze. Tymczasem nasi prawnicy pomagają osobom poszkodowanym odzyskiwać brakujące środki. W każdej chwili można do nas zadzwonić, aby otrzymać BEZPŁATNĄ analizę prawną, która jasno określa możliwości zgłoszenia nowych roszczeń. Zatem nawet jeśli wypadek miał miejsce 2 lub 3 lata temu warto sprawdzić, czy jest perspektywa na odzyskanie należnych pieniędzy.

Jesteśmy po to by skutecznie pomagać. Dlatego nie obciążamy żadnymi kosztami wstępnymi osób poszkodowanych. Zleży nam na tym, aby każdy człowiek uzyskał najwyższe możliwe odszkodowanie oraz zadośćuczynienie po wypadku. Możesz sprawdzić jak działamy TUTAJ

Natomiast TUTAJ znajdziesz dodatkowe informacje dotyczące wypadków komunikacyjnych.PERYPETIE FRANKOWICZÓW część 2,  czyli … jak nie zwariować w gąszczu formalności?

PERYPETIE FRANKOWICZÓW część 2, czyli … jak nie zwariować w…

więcej

Gdy w wypadku zginął OJCIEC Twojego DZIECKA.

Gdy w wypadku zginął OJCIEC Twojego DZIECKA.

więcej

Jeśli jesteś osobą poszkodowaną w wypadku, zadzwoń do nas.
Dowiesz się jak możemy Ci pomóc.
Jesteśmy zawsze po Twojej stronie.
ODPOWIEDZIALNIE i SKUTECZNIE.
Wypadek komunikacyjny

Wypadek komunikacyjny

więcej

Wypadek śmiertelny

Wypadek śmiertelny

więcej

Wypadek na chodniku

Wypadek na chodniku

więcej

Wypadek w rolnictwie

Wypadek w rolnictwie

więcej

Wypadek przy pracy

Wypadek przy pracy

więcej

Błąd medyczny

Błąd medyczny

więcej

Zostaw nam swój numer
a my oddzwonimy w 30 min