Panować nad swoim ŻYCIEM,

czyli WIEDZIEĆ WIĘCEJ i...

Panować nad swoim ŻYCIEM, czyli WIEDZIEĆ WIĘCEJ i...

…nie tracić pieniędzy nawet w trudnych sytuacjach.
Innymi słowy WIEDZA pomaga nam lepiej i skuteczniej panować nad własnym życiem. Dzięki wiedzy podejmujemy trafniejsze decyzje, a ich konsekwencje nie są dla nas dotkliwe tylko poprawiają jakość naszego życia – prawda?

To dotyczy każdego momentu i każdej przestrzeni - zawodowej, prywatnej, a także w obliczu tragedii i wypadków losowych. Nawet jeśli każdy z nas ma inną definicję „panowania nad swoim życiem” to zapewne WIEDZA znajdzie się we wspólnym mianowniku.
Proszę pozwolić, że przytoczymy kilka krótkich obrazujących przykładów.
W zawodowej części naszego życia WIEDZA pomaga zarabiać pieniądze, ponieważ jest fundamentem naszych profesji i wykonywanej pracy. W części prywatnej pozwala nam otaczać się ludźmi, którzy nie tylko nas wspierają, ale również dbają o poprawę jakości życia. Wiedza pomaga nam zarządzać czasem oraz budżetem, co daje poczucie bezpieczeństwa. Im więcej mamy WIEDZY tym lepsze życie. Oczywiście to żadne odkrycie. Już w starożytnej Grecji wielki filozof Sokrates uczył ludzi „rozumu”, a jego metodologia poszukiwania przekierowała uwagę wszystkich na WIEDZĘ i sposoby jej zdobywania. Zatem dlaczego o tym piszemy?

Na co dzień większość z nas dba tylko o wiedzę, która może okazać się przydatna. Jednak bardzo często okazuje się, że w obliczu wypadków losowych brakuje nam informacji, które pomagają dokonać właściwego wyboru. Tym sposobem wiele osób poszkodowanych traci dużo pieniędzy, ponieważ uzyskiwane odszkodowania czy zadośćuczynienia to zaledwie niewielka część należnych kwot. To efekt decyzji podejmowanych pod wpływem emocji, a czasem bez wnikliwej analizy czy oceny sytuacji, czyli bez wiedzy. Konsekwencje bywają bardzo dotkliwe.
Choć wiele spraw zaniżonych odszkodowań  można wznowić, to zdarza się również tak, że podpisane ugody są nieodwracalne. To bardzo przykre, gdy musimy poinformować klienta, że w jego sprawie już nic nie można zrobić. Tym bardziej, że niemal każdego dnia domykamy sprawy z sukcesami i najwyższymi wypłatami dla osób poszkodowanych. Przykładowo dla Pawła wywalczyliśmy dodatkowe 200 000 zł. Dla Ewy 300 000 zł, o czym piszemy więcej TUTAJ.
Właśnie dlatego dzisiejszym wpisem pragniemy przekazać kilka najważniejszych informacji, które z jednej strony dają dodatkowe poczucie bezpieczeństwa – bo mając wiedzę skuteczniej panujemy nad własnym życiem i nie tracimy pieniędzy nawet w trudnych sytuacjach. Natomiast z drugiej strony mogą okazać się bezcenne dla znajomego lub przyjaciela, który w swoim życiu zmaga się z trudną sytuacją po wypadku.

Zatem w pierwszej kolejności warto wiedzieć, że UWAGA NA UGODY są. Te informacje, zawarte w podlinkowanym wpisie mogą zabezpieczyć osobę poszkodowaną przed nieodwracalnym zrzeczeniem się należnego wysokiego odszkodowania w zamian za szybką wypłatę niewielkiej części. Warto wiedzieć, jak uzyskać najwyższe możliwe odszkodowanie oraz sprawdzić kilka przykładów pokazujących różnicę w wypłaconych kwotach – o tym piszemy TUTAJ 

Jednak najważniejsze - warto wiedzieć, że w każdej chwili można do nas zadzwonić i porozmawiać z prawnikiem. Analiza sprawy jest całkowicie BEZPŁATNA, natomiast cały proces prowadzimy bez żadnych kosztów i opłat wstępnych. Dlaczego? Wyjaśniamy we wpisie Usługi prawnika – dla Ciebie BEZPŁATNIE.


Jesteśmy zawsze po Twojej stronie
ODPOWIEDZIALNIE i SKUTECZNIE
Polski Instytut Odszkodowań


Co niesie TRUDNA ZMIANA w życiu?

Co niesie TRUDNA ZMIANA w życiu?

więcej

Może TERAZ znajdziesz CZAS?

Może TERAZ znajdziesz CZAS?

więcejJesteśmy zawsze po Twojej stronie. Odpowiedzialnie i skutecznie. Dla Ciebie.

Jak działamy
Polski Instytut Odszkodowań. Odpowiedzialnie i SKUTECZNIE dla Ciebie.

885 800 865

Zadzwoń do Nas i porozmawiaj z naszym prawnikiem

Zostaw nam swój numer
a my oddzwonimy w 30 min