Pomoc w uzyskaniu odszkodowania

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania


Skuteczna pomoc w uzyskaniu odszkodowania pozwoli Ci odebrać nawet 60% WIĘCEJ PIENIĘDZY. To ogromna różnica, prawda? Być może pomyślisz teraz...jak to możliwe?
Bardzo często zdarza się tak, że osoby poszkodowane samodzielnie starają się uzyskać należne kwoty odszkodowań po wypadkach losowych. Jednak w naszej rzeczywistości funkcjonuje powszechna tendencja do zaniżania kwot wypłat, a co gorsza brak informacji. Towarzystwa ubezpieczeniowe nie wspierają poszkodowanych w przeprowadzeniu procedur oraz nie odsłaniają wszystkich możliwych źródeł, z których można uzyskać dodatkowe środki. Dla nich najwygodniejsze są szybkie i niskie ugody, co oczywiście jest bardzo niekorzystne dla osób poszkodowanych, ponieważ otrzymują zaledwie małą część należnych pieniędzy. Zatem jak uzyskać nawet 60% więcej? Wbrew pozorom to bardzo proste.

Doświadczony i sprawdzony zespół prawników.

To najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza POMOC w uzyskaniu odszkodowania. Dlatego, że doświadczeni prawnicy doskonale znają uciążliwe i zawiłe  procedury oraz potrafią omijać zawarte w nich pułapki. Co więcej, świetnie znają wszystkie możliwości uzyskiwania środków finansowych dla osób poszkodowanych. Zaczynając od odszkodowania, poprzez zadośćuczynienie, aż po zwroty kosztów leczenia czy wywalczenie dożywotnich miesięcznych rent. Najważniejsze jest jednak to, że sprawdzeni  i skuteczni prawnicy zawsze wyprocesują najwyższe możliwe kwoty, które są praktycznie nieosiągalne w samodzielnych staraniach. To jednak nie wszystko. Współpraca ze sprawdzonymi prawnikami gwarantuje pełne  BEZPIECZEŃSTWO całej procedury oraz osoby poszkodowanej. Dlatego, że nie pobierają żadnych opłat wstępnych, co uwalnia od obaw oraz ryzyka nieskutecznych inwestycji. Nie zgadzają się na szybkie i wygodne ugody, dzięki temu osoba poszkodowana uzyskuje nawet 60% więcej pieniędzy. Nie unikają procesów sądowych, które bywają konieczne aby przykładowo kwotę odszkodowania z 40 000 zł, zwiększyć na 145 000 zł.

Podsumowując do doświadczenia oraz skuteczności prawników dodana jest również ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Właśnie tak działa Polski Instytut Odszkodowań już ponad 6 lat.
W tym czasie zadbaliśmy o 14 000 osób poszkodowanych oraz wywalczyliśmy ponad 70 MILIONÓW odszkodowań.

Jeśli Ty też potrzebujesz skutecznej oraz odpowiedzialnej pomocy w uzyskaniu odszkodowania
w każdej chwili możesz do nas zadzwonić.
Możesz również sprawdzić JAK DZIAŁAMY tutaj
lub zobaczyć jak tworzymy ODPOWIEDZIALNY biznes w Polsce

Jesteśmy zawsze po Twojej stronie


PERYPETIE FRANKOWICZÓW część 2,  czyli … jak nie zwariować w gąszczu formalności?

PERYPETIE FRANKOWICZÓW część 2, czyli … jak nie zwariować w…

więcej

Gdy w wypadku zginął OJCIEC Twojego DZIECKA.

Gdy w wypadku zginął OJCIEC Twojego DZIECKA.

więcejJesteśmy zawsze po Twojej stronie. Odpowiedzialnie i skutecznie. Dla Ciebie.

Jak działamy
Polski Instytut Odszkodowań. Odpowiedzialnie i SKUTECZNIE dla Ciebie.

885 800 865

Zadzwoń do Nas i porozmawiaj z naszym prawnikiem

Zostaw nam swój numer
a my oddzwonimy w 30 min