Współtworzymy

ODPOWIEDZIALNY biznes w Polsce

Współtworzymy ODPOWIEDZIALNY biznes w Polsce


Oficjalnie współtworzymy ODPOWIEDZIALNY BIZNES w Polsce. Nasza Dobra Praktyka znalazła swoje miejsce w dziale „Zagadnienia Konsumenckie”. Znajdujemy się na 110 stronie Raportu Forum Odpowiedzialnego Biznesu w towarzystwie Banku Zachodniego WBK, Credit Agricole Bank Polska, Tauron czy PGNiG.

Być może pomyślisz teraz „i co z tego?”. Jaką to stanowi wartość dla Ciebie?
Naszą intencja jest, aby każda OSOBA poczuła się BEZPIECZNIE.

Po tylu latach pracy i współpracy z osobami Poszkodowanymi oraz ich rodzinami zauważyliśmy jak większość reaguje na język prawniczy oraz skomplikowane sformułowania. Musimy nadmienić, że kontakt z nami z reguły mają osoby, które znajdują się w trudnej życiowej sytuacji. To mogą być okoliczności po wypadku komunikacyjnym   , czy wypadku w pracy . Zdarzają się sytuacje, w których to błąd lekarski  jest powodem nieszczęścia. Problemy finansowe i życiowe związane z kredytem we frankach  czy polisolokatami . Każda z tych sytuacji sprawia, że emocje odgrywają bardzo dużą rolę. Wtedy trudno o cierpliwość w zdobywaniu wiedzy, zgłębianiu tematu odszkodowań czy poszukiwaniu innych możliwych rozwiązań.
Właśnie wtedy język prawniczy, który charakteryzuje się sztywnością staje się wyjątkowo irytujący. To sytuacja społeczna w której człowiek szukający i potrzebujący pomocy prawnej w swojej osobistej trudnej sytuacji, czuje się coraz bardziej zagubiony oraz przestraszony.
Niełatwo zrozumieć treści w gąszczu paragrafów i szorstkich określeń. Trudno zaufać bez zrozumienia. Zatem przybywamy z dodatkową pomocą i realizujemy projekt „piszemy dla Ciebie”.
Chcemy dbać, aby najważniejsze dla Ciebie zagadnienia i tematy były przedstawiane i opisywane w sposób zwięzły oraz wygodny w czytaniu. W ogólnych aktualnościach zupełnie nie znajdziesz „paragrafów” tylko konkretne wskazania np. porady, kolejne kroki które możesz wykonać lub przykłady z życia wzięte. Dzięki temu treści są łatwo przyswajalne, a wpisy tak krótkie, jak to tylko możliwe. Możesz uzyskać ważne dla Ciebie informacje w danym temacie, jednocześnie oszczędzając czas.
Wierzymy, że im szybciej i wnikliwiej  poznasz problem i możliwości rozwiązania, tym łatwiej odzyskasz poczucie kontroli.  To właśnie wiedza i zorientowanie w danym temacie daje każdemu człowiekowi poczucie pewności. Dzięki temu bardziej świadomie możemy podejmować dalsze decyzje. Z nami już wiesz, że możesz uzyskać najwyższe możliwe odszkodowania i skutecznie walczyć o sprawiedliwość w każdej sytuacji.

Dowiesz się jaka jest różnica pomiędzy odszkodowaniem a zadośćuczynieniem oraz dlaczego „więcej” z nami oznacza WIĘCEJ. Wierzymy, że dzięki wiedzy i naszej pracy poczujesz się BEZPIECZNIE.
W każdej chwili możesz sprawdzić JAK DZIAŁAMY oraz poznać różnicę, gdy porównujesz firmy odszkodowawcze.
Jeśli chcesz możesz również zobaczyć jakie jeszcze działania planujemy uruchomić w ramach CSR,czyli społecznej odpowiedzialności.

Jesteśmy dla Ciebie. Odpowiedzialnie i SKUTECZNIE.


Usługi prawnika - dla Ciebie BEZPŁATNIE. Dlaczego?

Usługi prawnika - dla Ciebie BEZPŁATNIE. Dlaczego?

więcej

Jaką Ty podejmiesz decyzję?

Jaką Ty podejmiesz decyzję?

więcejJesteśmy zawsze po Twojej stronie. Odpowiedzialnie i skutecznie. Dla Ciebie.

Jak działamy
Polski Instytut Odszkodowań. Odpowiedzialnie i SKUTECZNIE dla Ciebie.

885 800 865

Zadzwoń do Nas i porozmawiaj z naszym prawnikiem

Zostaw nam swój numer
a my oddzwonimy w 30 min