SPRAWDŹ

Czy naprawdę nasza prowizja jest wysoka?

Czy naprawdę nasza prowizja jest wysoka? SPRAWDŹ

Jeśli Ty też uważasz, że nasza prowizja jest wysoka to przygotowaliśmy wyjaśnienie oraz uzasadnienie. Dzięki temu dowiesz się „dlaczego?” i być może ponownie rozważysz swoją opinię a nawet zmienisz zdanie.

Zaczniemy jednak od tego, aby pokazać Ci różnicę, która tak naprawdę jest KORZYŚCIĄ dla każdej osoby poszkodowanej współpracującej z nami.

Sebastian początkowo też uznał, że nasza prowizja jest za wysoka. Zatem starał się uzyskać należne odszkodowanie samodzielnie. Wysłuchał porad znajomych oraz przeczytał kilka informacji w internecie i na tej bazie uruchomił swoją procedurę. Po wypadku drogowym miał złamaną kość udową, złamaną nasadę dalszej kości promieniowej, a całe jego ciało było silnie stłuczone. Nie miał wątpliwości, że z tak ciężkimi obrażeniami uzyska godne odszkodowanie.
Jednak w odpowiedzi na swoje wnioski otrzymał zaskakującą wiadomość.
Ubezpieczyciel uznał, że kwota 25 000 zł jest absolutnie odpowiednia. To nie wszystko...
Przyznaną kwotę odszkodowania obniżył aż o 90% !
Ubezpieczyciel uzasadniał swoją decyzję tym, że Sebastian wsiadając do samochodu miał świadomość iż kierowca jest pod wpływem alkoholu. W języku prawniczym określa się to jako „przyczynienie”. Podsumowując – mimo ogromnych obrażeń ciała Sebastian ostatecznie miał otrzymać tylko kwotę 2 500 zł dlatego, że przyczynił się do wypadku. Być może pomyślisz teraz „trochę sam jest sobie winien”, jednak... czy naprawdę przez swój błąd miał cierpieć do końca życia i nie dostać szansy na godne leczenie i rehabilitację? To oczywiście pytanie całkowicie retoryczne, ponieważ każdy człowiek, bez względu na opinie innych ma prawo do sprawiedliwego odszkodowania oraz odpowiedniego leczenia. Zatem...

My nie oceniamy. My pomagamy – każdej osobie poszkodowanej. Przykładowy argument „przyczynienia” jest zawsze dyskusyjny, jednak chętnie podejmujemy walkę w imieniu naszych Klientów i tak zwyczajnie po ludzku jesteśmy szczęśliwi, gdy efekty naszej pracy są tak wyraźne. Oceń proszę.
Sprawę Sebastiana skierowaliśmy na drogę postępowania sądownego żądając obok zadośćuczynienia za krzywdę również odszkodowania z tytułu poniesionych kosztów leczenia, utraconego zarobku oraz renty na przyszłość. W październiku 2017 r sprawa zakończyła się prawomocnym wyrokiem Sądu II instancji. Wywalczyliśmy dla Sebastiana dodatkowo ponad 120 000 zł oraz dożywotnią rentę w wysokości 1 100 zł miesięcznie.

Teraz wyraźnie widzisz różnicę i oceń, która opcja jest korzystniejsza dla osoby poszkodowanej:
1) 2500 zł przy samodzielnych działaniach – tutaj nikomu nie płacił żadnej prowizji
2) 120 000 zł + 1 100 zł miesięcznie dożywotnio – tutaj Sebastian nie tylko zapłacił prowizję ale jednocześnie bardzo dziękował za tak skuteczną pomoc.

Powyższy przykład potraktuj proszę jako wyjaśnienie i przejdźmy do uzasadnienia wysokości pobieranej przez nas prowizji.

Po pierwsze , jak zapewne już wiesz, osoby poszkodowane nie ponoszą żadnych opłat i kosztów


Wyznania Agaty - niewinnej w wypadku

Wyznania Agaty - niewinnej w wypadku

więcej

Osoby POSZKODOWANE w wypadkach vs. „Niewidzialne” zagrożenia.

Osoby POSZKODOWANE w wypadkach vs. „Niewidzialne” zagrożenia.

więcejJesteśmy zawsze po Twojej stronie. Odpowiedzialnie i skutecznie. Dla Ciebie.

Jak działamy
Polski Instytut Odszkodowań. Odpowiedzialnie i SKUTECZNIE dla Ciebie.

885 800 865

Zadzwoń do Nas i porozmawiaj z naszym prawnikiem

Zostaw nam swój numer
a my oddzwonimy w 30 min