GDY PORÓWNUJESZ FIRMY ODSZKODOWAWCZE....

Gdy porównujesz firmy odszkodowawcze....

Widzisz wyraźnie jak wiele z tych firm bardzo chętnie używa określenia „wywalczymy najwyższe możliwe odszkodowanie”. Zasadniczo wszystkie, nawet te najmniejsze i najmłodsze firmy chętnie korzystają z przyciągających sloganów. 

Być może zastanawiasz się jak porównać te firmy, lub w jaki sposób sprawdzić ile prawdy stoi za mocnymi słowami.

Dzisiaj przedstawimy Ci jakie zakresy warto sprawdzić oraz w punktach wyjaśnimy DLACZEGO właśnie te słowa WYWALCZYMY DLA CIEBIE NAJWYŻSZE MOŻLIWE ODSZKODOWANIE są PRAWDĄ bardzo spójną z Polskim Instytutem Odszkodowań. Sprawdź i przekonaj się osobiście kiedy tylko chcesz.

1. Prawnicy w Firmie. 3 opcje do wyboru dla Ciebie.

Typowe firmy odszkodowawcze często nie pobierają opłat wstępnych. Kredytują proces uzyskiwania odszkodowania. Jednak najczęściej nie zatrudniają prawników, tylko w razie potrzeby zlecają konieczne zadania. Tego rodzaju zabiegi znacznie zwiększają koszty całego procesu. Natomiast typowe kancelarie prawne mogą być skuteczne w działaniu, jednak każą sobie z góry słono płacić. Nie kredytują procedury, ponieważ to jest charakterystyczne tylko dla firm stricte odszkodowawczych. 
PIO łączy najcenniejsze argumenty dla każdego poszkodowanego. Zatrudniamy przede wszystkim prawników, co sprawia, że koszty postępowania są możliwie najniższe a skuteczność najwyższa. Jednocześnie w pełni kredytujemy cały proces uzyskiwania odszkodowania. Takie właśnie połączenie gwarantuje każdemu poszkodowanemu najwyższe możliwe odszkodowanie, bez ponoszenia żadnych opłat wstępnych.

Czy teraz widzisz, która z opcji jest najkorzystniejsza dla Ciebie?

2. Wysokości wypłacanych odszkodowań.

Kwoty odszkodowań mogą różnić się nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych za dokładnie taką samą szkodę. Jak myślisz skąd tak ogromna różnica?
Powodem może okazać się nawet...siedziba sądu. Choć brzmi to zadziwiająco to jednak prawda. Przykładowo sąd w Białymstoku przyznaje 25 000 zł, tymczasem warszawski sąd ponad 100 000 zł. Na tego rodzaju rozbieżności mamy bardzo konkretne rozwiązanie. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. W zestawie z naszym długoletnim doświadczeniem doskonale wiemy jakie wartości oraz jakie kwoty odszkodowań powinny być wypłacane. Mając w rękach konkretne przykłady z ubiegłych lat, bez większych problemów uzyskujemy NAJWYŻSZE MOŻLIWE ODSZKODOWANIA w każdym mieście w Polsce. 

Kolejnym ważnym powodem ogromnych różnić w wysokości wypłacanych odszkodowań są proponowane ugody. Z reguły pierwsza opcja proponowanej przez towarzystwo ubezpieczeniowe ugody opiewa na ok 30 – 40% należnej wartości. Polski Instytut Odszkodowań zawsze stanowczo reaguje na takie sytuacje, ponieważ dla nas najważniejsze jest uzyskanie najwyższego i sprawiedliwego odszkodowania dla poszkodowanego. Natomiast część firm odszkodowawczych godzi się na warunki ubezpieczycieli lub wręcz proponują wykup takiej należności.

Jaka opcja jest dla Ciebie bardziej opłacalna ?

3. Doświadczenie, lata pracy oraz stały BEZPOŚREDNI kontakt z prawnikiem.

Po długich latach pracy zauważyliśmy, że praktycznie dla każdego CZŁOWIEKA, poza skutecznością prawników, kompleksową obsługą oraz brakiem opłat wstępnych, najważniejszym czynnikiem jest kontakt z drugim człowiekiem.

Jesteśmy zawsze po Twojej stronie i dlatego zawsze dostępni pod telefonem. Tylko Polski Instytut Odszkodowań  umożliwia każdemu bezpośredni kontakt z prawnikiem. Jeśli chcesz oczywiście możesz korzystać z aplikacji na stronie www. Jednak jeśli wolisz kontakt z człowiekiem, z nami masz taką możliwość. Twój komfort jest dla nas bardzo ważny.

Który z powyższych argumentów przekonuje Cię najbardziej?

Zerwany dach – wyrok

Zerwany dach – wyrok

więcej

Poważny wypadek w gospodarstwie rolnym - wyrok

Poważny wypadek w gospodarstwie rolnym - wyrok

więcejCzekamy na Twój telefon 855 800 865
Tutaj możesz sprawdzić JAK DZIAŁAMY

Jak działamy


Jesteśmy dla Ciebie w całej polsce

885 800 834

Zadzwoń do Nas i porozmawiaj z naszym prawnikiem

Zostaw nam swój numer
a my oddzwonimy w 30 min