WYPADEK – jak bardzo zmienia życie...

WYPADEK – jak bardzo zmienia życie...

Bez wątpienia to tragiczny moment w życiu osoby poszkodowanej. Nie istnieją rozgraniczenia na mniejszy czy większy dramat. Emocje też nie układają się proporcjonalnie do skutków wypadku. Każdy przeżywa inaczej, jednak dla każdego to niezrozumiały cios od losu, z którym nie wiadomo jak sobie poradzić.

Dla wielu osób to moment, gdy już na zawsze tracą radość i chęć do życia. Nie są w stanie pogodzić się z tym, co ich spotkało. Jednak dla coraz większej grupy ludzi, wypadek jest jedynie punktem zwrotnym w życiu. Słyszymy coraz więcej historii, które kończą się zaskakującym wręcz „happy endem”. Czasem aż trudno uwierzyć jak po pewnym czasie osoby poszkodowane są wdzięczne losowi, bo dopiero teraz odkrywają prawdziwe szczęście. Twierdzą, że gdyby nie ten wypadek nigdy nie zaczęliby prawdziwie żyć. Zauważają, że dotychczasowe lata były jedynie pędem w niewłaściwym kierunku. Nigdy wcześniej się nad tym nie zastanawiali. To właśnie wypadek był początkiem refleksji i rozważań nad sensem życia.

Joanna po wypadku już nie wróciła do korporacyjnej pracy z tabelkami. Otworzyła swój własny, malutki i przytulny gabinet pielęgnacji, gdzie ma bliższy kontakt z ludźmi, co sprawia jej ogromną przyjemność. Jednocześnie realizuje swoją nową misję – pomaga osiągnąć stan relaksacji. Choć niektórym wydaje się to banalne, to ona wie jak długo ludzie potrafią żyć w stałym napięciu ciała nie pozwalając sobie na chwilę wytchnienia. Natomiast dopiero teraz rozumie, jak bardzo równowaga jest ważna i...jak przyjemne może być życie.
Rafał po długich miesiącach rehabilitacji postanowił wrócić do swojej pracy. Zrozumiał, że ludzie z którymi spędzał całe dnie, są dla niego prawie jak przyjaciele. Teraz jedynie (a może „aż”) zmieniło się jego nastawienie. Cieszy się pracą i każdym dniem. Ekscytuje każdym nowym projektem i już prawie zapomniał co to stres. Jego wypadek przyniósł refleksję dla całego zespołu. Teraz wszyscy zrozumieli, że prawdziwy stres pojawia się z chwilą zagrożenia życia i nie ma sensu każdego dnia funkcjonować tak, jak przed zderzeniem z samochodem ciężarowym. Wspólnie odnaleźli radość z wykonywanej pracy i stres zamienili na energię i odwagę do działania.
Takich historii znamy już bardzo dużo i być może stopniowo zaczniemy je opowiadać, jednak teraz chcemy zwrócić Twoją uwagę na to, że wypadek może okazać się nowym początkiem.

 

Choć nie możemy pomóc w uspokojeniu emocji czy budowaniu nowej wizji życia, to możemy zagwarantować bardzo silne i realne wsparcie. Pomoc w uzyskaniu najwyższego możliwego zabezpieczenia finansowego. To fundament, który daje osobie poszkowanej w wypadku pierwszą falę spokoju i szansę na lepsze jutro. Komfort, który daje wysokie odszkodowanie zabezpiecza również czas na przemyślenia, refleksję i odzyskanie sił witalnych.

Wierzymy, że historii z ulubionym przez nas wszystkich „happy endem” będzie coraz więcej.
Jeśli chcesz możemy być Twoim stabilnym oparciem w trakcie życiowego sztormu jakim jest wypadek. Wystarczy, że do nas zadzwonisz.
W każdej chwili możesz sprawdzić jak działamy TUTAJ
oraz sprawdzić kilka artykułów, w których pokazujemy jak bardzo przydatna jest nasza pomoc
linki do „Więcej znaczy więcej” i „zaniżone odszkodowania”

Polski Instytut Odszkodowań
Jesteśmy zawsze po Twojej stronie


TO niemożliwe…

TO niemożliwe…

więcej

Nowy Rok zwiastuje dodatkowe pieniądze

Nowy Rok zwiastuje dodatkowe pieniądze

więcejJesteśmy zawsze po Twojej stronie. Odpowiedzialnie i skutecznie. Dla Ciebie.

Jak działamy
Polski Instytut Odszkodowań. Odpowiedzialnie i SKUTECZNIE dla Ciebie.

885 800 865

Zadzwoń do Nas i porozmawiaj z naszym prawnikiem

Zostaw nam swój numer
a my oddzwonimy w 30 min