Dla Ciebie uzyskaliśmy ZŁOTO

Dla Ciebie uzyskaliśmy ZŁOTO

Marcin Prokop podczas Uroczystej Gali wręczania Złotych Certyfikatów Rzetelności w swoim wykładzie użył sformułowania „…rzetelność to dowożenie zobowiązań mimo trudności”. Choć znamy go, uwielbiamy i cenimy za niezwykłe poczucie humoru, którym rozbawia nas w Dzień Dobry TVN czy Mam Talent. Tym razem zyskał olbrzymie uznanie publiczności właśnie za powagę i trafnie dobrane słowa.

Uzupełnienie stanowi idea projektu oraz założenia twórców, którzy „rzetelność” określają jako uczciwość w biznesie i wiarygodność, w tym faktyczna informacja o solidności i wypłacalności firmy. Zatem to niezwykły zaszczyt dołączyć do grona firm, którym zostały przyznane ZŁOTE CERTYFIKATY. W związku z tym, że sięgamy po nagrody nie dla własnej przyjemności tylko po to, by udowodnić jak bardzo zależy nam na Twoim zaufaniu, zebraliśmy kilka ciekawych informacji.

Business Insider, swój artykuł dotyczący Gali wręczenia nagród rozpoczyna następującymi słowami: „warto stawiać na etykę w biznesie, nie tylko dla własnego dobrego samopoczucia i dobrej opinii otoczenia. Przedsiębiorcy o kryształowych charakterach i żelaznych zasadach mogą liczyć na uhonorowanie Złotym Certyfikatem Rzetelności.”. Dodają również, że ETYCZNY znaczy „nowoczesny”, ponieważ zdaniem Business Insider, laureaci programu Rzetelna Firma wyznaczają nowe standardy etyczne. Poprzez wprowadzanie ich we własnych firmach udowadniają, że w biznesie zysk nie jest nadrzędnym celem. Ważne jest zarówno podejście do swojej pracy, szacunek do klientów i ich potrzeb oraz nacechowane poszanowaniem relacje z pracownikami. Dlatego autor podkreśla, że rzetelne firmy są niezwykle potrzebne w polskim biznesie, ponieważ sukcesywnie zmieniają rynek pracy oraz tworzą lwią część polskiego PKB.

Natomiast Newsweek zaczyna od wypowiedzi prezesa Rzetelnej Firmy Waldemara Sokołowskiego, którego cytuje „Certyfikat Rzetelności to nie tylko kawałek papieru, czy dyplom na ścianie. Szczególnie w sytuacji, kiedy dwie trzecie przedsiębiorców w Polsce wątpi w uczciwość swoich biznesowych partnerów”. W materiale Newsweeka znajdziemy również wyniki badań, które mówią, że 73,5% przedsiębiorców nie dowierza w uczciwość swoich kontrahentów. Natomiast ten brak zaufania przekłada się na realne straty – 47% firm zrezygnowało w ostatnich miesiącach z części transakcji, bo nie ufało kontrahentom. W takich warunkach warto zadbać o to, by potwierdzić wiarygodność firmy czemu służą Certyfikaty Rzetelności.

FORBES w swojej publikacji również nawiązuje do trudnej sytuacji rynkowej, jednak wyraźnie zaznacza, że jest wiele firm, które wyróżniają się wśród swojej konkurencji. Charakteryzują się nie tylko dobrą kondycją finansową, ale przede wszystkim rzetelną postawą biznesową i wysokimi standardami etycznymi, co honorowane jest odpowiednim certyfikatem.

Podsumowując – wygląda na to, że cała Polska mówi i pisze o wartości Złotych Certyfikatów Rzetelności. Mamy nadzieję, że dla Ciebie również to kolejny dowód na to, że Polski Instytut Odszkodowań jest godny Twojego zaufania.

Każdego dnia realizujemy naszą misję pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach losowych. Natomiast efekty naszego zaangażowania z nadzieją pozostawiamy Twojej ocenie.
Jeśli chcesz możesz przeczytać
https://instytutodszkodowan.pl/odkrycie-roku-2018-laur-konsumenta/
https://instytutodszkodowan.pl/kolejny-raz-ponownie-dla-ciebie-jestesmy-w-fob/
Jesteśmy zawsze po Twojej stronie

SKUTECZNIE i ODPOWIEDZIALNIE
Polski Instytut OdszkodowańWyznania Agaty - niewinnej w wypadku

Wyznania Agaty - niewinnej w wypadku

więcej

Osoby POSZKODOWANE w wypadkach vs. „Niewidzialne” zagrożenia.

Osoby POSZKODOWANE w wypadkach vs. „Niewidzialne” zagrożenia.

więcejJesteśmy zawsze po Twojej stronie. Odpowiedzialnie i skutecznie. Dla Ciebie.

Jak działamy
Polski Instytut Odszkodowań. Odpowiedzialnie i SKUTECZNIE dla Ciebie.

885 800 865

Zadzwoń do Nas i porozmawiaj z naszym prawnikiem

Zostaw nam swój numer
a my oddzwonimy w 30 min