Naszą MISJĄ oraz nadrzędnym celem jest POMOC POSZKODOWANYM i ich rodzinom

JESTEŚMY SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNI

Jesteśmy społecznie odpowiedzialni

Naszą MISJĄ oraz nadrzędnym celem jest POMOC POSZKODOWANYM i ich rodzinom, którzy ucierpieli z powodu wypadków losowych. Jedną z naszych nadrzędnych wartości jest ZAUFANIE, którym od lat obdarzają nas wszystkie współpracujące z nami osoby.

Misję sumiennie realizujemy każdego dnia, wykazując się wysoką skutecznością działania całego naszego zespołu prawników oraz ekspertów. Dzięki temu uzyskujemy najwyższe możliwe odszkodowania dla naszych Klientów. Co więcej, profesjonalizm łączymy z empatią oraz ludzkim zrozumieniem dla każdej osoby, która potrzebuje pomocy i zdecyduje się do nas zadzwonić. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wypadek, bez względu na jego charakter i okoliczności jest przeżyciem traumatycznym dla każdego człowieka. Właśnie dlatego jesteśmy zawsze po Twojej stronie.

Po latach pracy oraz doświadczeń pragniemy uruchomić działania odpowiedzialne społecznie w ramach CSR, które umożliwią nam jeszcze lepiej zadbać o osoby Poszkodowane.

1. Komunikacja przygotowana specjalnie dla Ciebie.

Jesteśmy zespołem, którzy na co dzień posługuje się typowo prawniczym językiem. Przyznajmy to wszyscy otwarcie - to nie jest przyjazny w odbiorze język. Najwięcej w nim oficjalnego tonu, paragrafów i szorstkości. Oczywiście to wszystko jest bardzo potrzebne, abyśmy mogli skutecznie bronić każdego poszkodowanego. Jednak poza tym, że jesteśmy prawnikami, przede wszystkim jesteśmy ludźmi. Chcemy dzielić się naszą wiedzą, która może okazać się bardzo przydatna i pomocna dla każdej osoby. Jednocześnie chcemy zadbać o to, aby nasze słowa oraz intencje były ujmowane w przekazy łatwe w zrozumieniu oraz odbiorze. Wierzymy, że Ty również to docenisz. Zapraszamy Cię do naszego działu „aktualności”  sprawdź jak nam się to udało.

2. Bezpośredni kontakt z prawnikiem prowadzącym sprawę.

Z szacunku do emocji oraz uczuć każdego Poszkodowanego umożliwiamy stały bezpośredni kontakt z prawnikiem. Wiemy, że w trudnej sytuacji bardzo ważny i potrzebny jest kontakt z człowiekiem. Formularze kontaktowe czy adresy mailowe mogą być bardzo irytujące. My zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu 885 800 865.

W ten sposób działamy już od kilku lat i do tej pory nie wiedzieliśmy, że to zgodne z ideą CSR.

3. Najwyższą wartością szeroko rozumiane DOBRO KLIENTA.

Zasadniczo wszystko co robimy, dzieje się w oparciu o dobro Klienta. Począwszy od modelu naszej oferty (co możesz sprawdzić również TUTAJ w artykule „gdy porównujesz firmy odszkodowawcze”), poprzez komunikację i edukację, aż po cierpliwość, którą łączymy ze stanowczością. Nie zgadzamy się na ugody z towarzystwami ubezpieczeniowymi, które
opiewają na niskie kwoty i są niekorzystne dla poszkodowanych. Zawsze jesteśmy po Twojej stronie i walczymy o sprawiedliwe, czyli najwyższe odszkodowanie oraz zadośćuczynienie.

4. Publikacja dla Ciebie.

To zbiór artykułów oraz wywiadów, w których zawarta jest wiedza do tej pory skrzętnie ukrywana przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Naszym zdaniem każdy powinien mieć dostęp do informacji o należnych prawach oraz dostępnych możliwościach. Chcemy zadbać o Twoje poczucie bezpieczeństwa oraz edukację, dzięki której w pełni skorzystasz ze swoich praw.

Zerwany dach – wyrok

Zerwany dach – wyrok

więcej

Poważny wypadek w gospodarstwie rolnym - wyrok

Poważny wypadek w gospodarstwie rolnym - wyrok

więcej

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?
Zobacz jak działamy TUTAJ


Jesteśmy dla Ciebie w całej polsce

885 800 834

Zadzwoń do Nas i porozmawiaj z naszym prawnikiem

Zostaw nam swój numer
a my oddzwonimy w 30 min