Ty też możesz zostać Agentem PIO

Ty też możesz zostać Agentem PIO

Twoje życie całkowicie się zmieni...

Jesteśmy przygotowani, aby zaproponować Ci doskonałe warunki współpracy.
Jednak oczekujemy, że wspólnie z nami zaczniesz sumiennie realizować MISJĘ:
nieść POMOC POSZKODOWANYM i ich rodzinom, którzy ucierpieli z powodu wypadków losowych.

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do naszego Zespołu to otrzymasz:

1. GODNE wynagrodzenie, ponieważ wiemy, że jest to konieczne, aby pracować rzetelnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Naszym zdaniem obowiązkiem każdego człowieka jest dbać o siebie i swoją rodzinę. Tylko wtedy wykonywana praca jest wysokiej jakości i stanowi realną wartość dla innych ludzi. Wspominaliśmy o tym we wpisie ile warta jest pomoc ?”.   Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje starania zostaną docenione, a praca w pełni szanowana.

2. GWARANCJĘ skuteczności, czyli najwyższe możliwe kwoty odszkodowań oraz zadośćuczynień dla osób, których sprawy będą pod Twoją opieką. W naszym Zespole pracuje sztab wyspecjalizowanych prawników, którzy od lat WYGRYWAJĄ. Dzięki temu możesz mieć pewność, że niesiesz SKUTECZNĄ pomoc poszkodowanym oraz uzyskasz maksymalne wynagrodzenie dla siebie.

3. BEZPIECZEŃSTWO, które daje współpraca z rzetelnymi Liderami rynku. Uzyskaliśmy godło Laura Konsumenta Odkrycie Roku 2018, o czym pisała również Rzeczpospolita. Jesteśmy społecznie odpowiedzialni, co potwierdza publikacja raportu Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ 

Podsumowując dajemy Ci zbudowany, solidny fundament działania jednak...
musisz wiedzieć, że to nie jest łatwa praca.

Każdego dnia Twoja uwaga będzie skierowana na POMOC osobom poszkodowanym w wypadkach. Praktycznie codziennie spotkasz się z trudnymi sytuacjami jakie przynosi los. Poznasz obraz ludzkich emocji, których nie da się opisać słowami. Zobaczysz jak niewiele osób wie jakie przysługują prawa i należności po wypadku. Zetkniesz się z osobami, które zachęcają poszkodowanych do „sprzedania” swoich wysokich odszkodowań za bezcen lub podpisania niekorzystnej ugody. Zobacz wpis „uwaga na ugody”

Zatem Twoja pomoc i starania nie ograniczają się jedynie do najkorzystniejszych dla poszkodowanych rozwiązań prawnych. Twoją pomocą jest również przekazywana WIEDZA, dzięki której osoby poszkodowane i ich rodziny mogą podejmować świadome decyzje i tym samym otrzymywać najwyższe możliwe odszkodowania oraz zadośćuczynienia.

Jak widzisz - Agent Polskiego Instytutu Odszkodowań to niezwykle WAŻNA rola dla całego  społeczeństwa. Wytrwałość i zaangażowanie przekłada się nie tylko na wysokie wynagrodzenie. To również satysfakcja oraz poczucie wewnętrznego spełnienia, gdy pomagając zobaczysz ukryte piękno, czyli nadzieję i chęć nowego życia w oczach osób poszkodowanych.

Jeśli masz w sobie gotowość lub jakiekolwiek pytania
w każdej chwili możesz do nas zadzwonić.

Polski Instytut Odszkodowań
SKUTECZNIE i ODPOWIEDZIALNIE dla Ciebie


Co niesie TRUDNA ZMIANA w życiu?

Co niesie TRUDNA ZMIANA w życiu?

więcej

Może TERAZ znajdziesz CZAS?

Może TERAZ znajdziesz CZAS?

więcejJesteśmy zawsze po Twojej stronie. Odpowiedzialnie i skutecznie. Dla Ciebie.

Jak działamy
Polski Instytut Odszkodowań. Odpowiedzialnie i SKUTECZNIE dla Ciebie.

885 800 865

Zadzwoń do Nas i porozmawiaj z naszym prawnikiem

Zostaw nam swój numer
a my oddzwonimy w 30 min